Nederland
| Onderdeel nummer: | IR15-21C/TR8 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Everlight Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | EMITTER IR 940NM 65MA 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $0.0484 |
| 100+ | $0.0385 |
| 300+ | $0.0334 |
| 2000+ | $0.0297 |
| 4000+ | $0.0267 |
| 10000+ | $0.0252 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Golflengte | 940nm |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Kijk hoek | 160° |
| Type | Infrared (IR) |
| Serie | - |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ Als | 0.2mW/sr @ 20mA |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| oriëntering | Top View |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type | Surface Mount |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 65mA |
| Base Productnummer | IR15-21 |
| IR15-21C/TR8 Details PDF [English] | IR15-21C/TR8 PDF - EN.pdf |




IR15-21C/TR8
Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van producten van Everlight Electronics. Wij bieden klanten de beste producten en diensten.
De IR15-21C/TR8 is een surface mounted infrarood-LED van Everlight Electronics. Ontworpen voor verschillende opto-elektronische toepassingen.
Infrarood (940nm) golflengte
Maximaal Forward Stroom: 65mA
Minimaal Stralingsintensiteit: 0,2mW/sr bij 20mA
Brede kijkhoek: 160°
Top-view oriëntatie
Bedrijfstemperatuur: -25°C tot 85°C
Surface mount package: 1206 (Metric 3216)
Betrouwbare en hoogrenderende infrarood-LED
Geschikt voor een breed scala aan toepassingen
Gemakkelijk te integreren met oppervlakte montagemontage
Het product is verpakt in Tape and Reel (TR)-verpakking. Afmetingen en pinconfiguratie staan beschreven in de datasheet.
De IR15-21C/TR8 is een actieve en momenteel beschikbare productlijn van Everlight Electronics. Er zijn op dit moment geen bekende equivalente of alternatieve modellen. Neem voor verdere vragen contact op met onze verkoopafdeling via onze website.
Infraroodsensoren en detectie
Afstandsbedieningen
Optische communicatiesystemen
Industriële en consumenten elektronica
De meest recente en gezaghebbende datasheet voor de IR15-21C/TR8 is beschikbaar op onze website. Wij raden klanten aan de datasheet te downloaden voor volledige technische specificaties en informatie.
Klanten worden aanbevolen om offertes op te vragen voor de IR15-21C/TR8 via onze website. Vraag nu een offerte aan of ontdek meer over dit product.
IR1502. IR
19MM, 0-5% CO2 AND 0-5%/100% HC
0-100% CH4 & CO2 IR GAS SENSOR F
EMITTER IR 940NM 50MA 1005
EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
IR15-21C/L10/TR8 EVERLIG
19MM, 0-5%/100% HC AND 0-5%/100%
EMITTER IR 940NM 65MA 0805
IR TO-252
IOR FLIPKE
19MM, 0-5% CO2 AND 0-5%/100% BRO
IR TO252
IR1303/L10 EVERLIGHT
19MM, 0-100% LEL ACETYLENE INFRA
IR QFN
IR140CSPTR IR
IR15-21/TR8 EVERLIGH
EX-IA HC INFRARED GAS SENSOR
IGBT Modules
IR1502 IR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IR15-21C/TR8Everlight Electronics Co Ltd |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|