Nederland
| Onderdeel nummer: | IR16-213C/L510/TR8 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Everlight Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | EMITTER IR 940NM 50MA 1005 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 5+ | $0.2355 |
| 50+ | $0.1825 |
| 150+ | $0.1599 |
| 500+ | $0.1316 |
| 3000+ | $0.119 |
| 6000+ | $0.1114 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Golflengte | 940nm |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Kijk hoek | 120° |
| Type | Infrared (IR) |
| Serie | - |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ Als | 0.50mW/sr @ 20mA |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| oriëntering | Top View |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 50mA |
| Base Productnummer | IR16-213 |




IR1759-MK4-AT3130-EDCONT
IR15-21/TR8 EVERLIGH
EMITTER IR 940NM 65MA 0805
IR1759-MK5-AT3130-EDCONT
IR1759-MK4/A
19MM, 0-5% CO2 AND 0-5%/100% HC
MIXER
MIXER
IR TO252
EMITTER IR 940NM 65MA 1206
MIXER
IR1759/3104-CABLE-ASSY
19MM, 0-5% CO2 AND 0-5%/100% BRO
0-100% CH4 & CO2 IR GAS SENSOR F
EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
IR15-21C/L10/TR8 EVERLIG
19MM, 0-5%/100% HC AND 0-5%/100%
IR1502 IR
MIXER
IR1502. IR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IR16-213C/L510/TR8Everlight Electronics Co Ltd |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|