Nederland
| Onderdeel nummer: | IR19-21C/TR8 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Everlight Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | EMITTER IR 940NM 65MA 0603 |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 20+ | $0.0327 |
| 200+ | $0.0253 |
| 600+ | $0.0211 |
| 4000+ | $0.0186 |
| 8000+ | $0.0164 |
| 20000+ | $0.0153 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Golflengte | 940nm |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Kijk hoek | 150° |
| Type | Infrared (IR) |
| Serie | - |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ Als | 0.2mW/sr @ 20mA |
| Verpakking / doos | 0603 (1608 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| oriëntering | Top View |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type | Surface Mount |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 65mA |
| Base Productnummer | IR19-21 |
| IR19-21C/TR8 Details PDF [English] | IR19-21C/TR8 PDF - EN.pdf |




IR19-21C/TR8
Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van het merk Everlight Electronics en biedt klanten de beste producten en diensten.
De IR19-21C/TR8 is een infrarode (IR) LED met een golflengte van 940 nm, ontworpen voor oppervlakte-montage. Het is verpakt in een 0603 (1608 Metric) oppervlakte-montage behuizing.
Infrarode (IR) LED met een golflengte van 940 nm
0603 (1608 Metric) oppervlakte-montage behuizing
Kijkhoek van 150°
Bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot 85°C
Compact en efficiënt ontwerp voor oppervlakte-montage
Brede kijkhoek voor betere dekking
Geschikt voor werkzaamheden binnen een breed temperatuurbereik
Het product wordt verpakt in Tape & Reel (TR) opmaak.
De IR19-21C/TR8 is een actief product. Er zijn gelijkwaardige of alternatieve modellen beschikbaar. Neem voor meer informatie contact op met ons sales team via onze website.
Infrarode gegevenscommunicatie
Infrarood afstandsbediening
Nachtzichtapparatuur
Sensoren detectietoepassingen
De meest betrouwbare datasheet voor de IR19-21C/TR8 is beschikbaar op onze website. Klanten worden aanbevolen deze te downloaden.
Klanten worden aanbevolen om een offerte aan te vragen via onze website. Vraag vandaag nog een prijs op voor deze limited edition aanbieding.
MIXER
IR1H40CSPTRPBF IR
IR QFN
MIXER
MIXER
MIXER
IR QFN
MIXER
USB CABLE ADAPTER FOR 189 DMMS
IR SMB
MIXER
MIXER
IR TO-220
MIXER
MIXER
MIXER
IR SMA
IR1759/3104-CABLE-ASSY
IR SMA(DO-
EMITTER IR 940NM 65MA 0603
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
IR19-21C/TR8Everlight Electronics Co Ltd |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|