Nederland
| Onderdeel nummer: | FDC6312P |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET 2P-CH 20V 2.3A SSOT-6 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.9529 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SuperSOT™-6 |
| Serie | PowerTrench® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 115mOhm @ 2.3A, 4.5V |
| Vermogen - Max | 700mW |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 467pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 7nC @ 4.5V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 2.3A |
| Configuratie | 2 P-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | FDC6312 |
| FDC6312P Details PDF [English] | FDC6312P PDF - EN.pdf |




FDC6312P
Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van het onsemi merk en biedt klanten de beste producten en service.
De FDC6312P is een dubbele P-kanalen power MOSFET met logische spanning voor de poortaandrijving, geleverd in een compacte SOT-23-6 Thin (TSOT-23-6) behuizing. Het behoort tot de PowerTrench®-serie en is ontworpen voor diverse low-power toepassingen.
Dubbele P-kanalen MOSFET-configuratie
Logische spanning voor de poortaandrijving
20V drain-source spanning
2,3A continue drainstroom
Maximaal 115mΩ on-weerstand
Maximaal 7nC poortlading
Bedrijfstemperatuurbereik van -55°C tot 150°C
Hoge vermogensdichtheid in een kleine behuizing
Lage on-weerstand voor efficiënte stroomconversie
Logische spanning voor de poortdaisy
Robuust temperatuurbereik voor betrouwbare werking
Tape & Reel (TR) verpakking
SOT-23-6 Thin (TSOT-23-6) behuizing
6-pins configuratie
Geschikt voor oppervlakte-montage toepassingen
De FDC6312P is een actief product
Er zijn equivalente modellen beschikbaar, zoals de FDC6312 en FDC6312L
Klanten worden aangeraden contact op te nemen met onze verkoopafdeling via onze website voor meer informatie over alternatieven
Energiemanagementcircuits
Load switching
Motormanagement
Opladen en ontladen van batterijen
De meest betrouwbare datasheet voor de FDC6312P is beschikbaar op onze website. Klanten worden aangeraden deze te downloaden voor gedetailleerde productspecificaties.
Klanten wordt aanbevolen offertes op onze website aan te vragen. Vraag nu een prijsopgave aan of leer meer over dit product.
FSC SOT23-6
Fairchild SOT-23-6
FDC6308P-NL FAIRCHILD
FAIRCHILD SOT-23-6
FAIRCHILD SOT23-6
MOSFET 2P-CH 12V 2.5A SSOT-6
FAIRCHI SOT23-6
MI SOT-163
SMALL SIGNAL FIELD-EFFECT TRANSI
MOSFET 2P-CH 20V 2.2A SSOT6
FDC6310P-NL FAIRCHILD
FDC631N-NL FAIRCHILD
FDC6312P-NL FAIRCHI
FAIRCHI 363/SOT
FAIRCHILD/RCR SOT-163
SMALL SIGNAL FIELD-EFFECT TRANSI
FAIRCHILD SOT163
FDC6318P-NL FAIRCHILD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
FDC6312Ponsemi |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|