Nederland
| Onderdeel nummer: | 0443665806 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Fair-Rite Products Corp. |
| Onderdeel van de beschrijving: | FERRITE CORE 88OHM HINGED 9.50MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.6607 |
| 220+ | $0.6625 |
| 440+ | $0.6406 |
| 1100+ | $0.6303 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | Round |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Pakket | Bulk |
| Buitenafmeting | 1.035" W x 0.433" H (26.29mm x 11.00mm) |
| montage Type | Free Hanging |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal | 43 |
| Lengte | 0.843" (21.41mm) |
| Binnenmaat | 0.374" Dia (9.50mm) |
| Impedantie @ Frequentie | 88Ohm @ 100MHz |
| Ontwerp | Hinged (Snap On) |




FERRITE 230OHM HINGED 8.99MM
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD
CONN TERM BLK FEED THRU 6-14 AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 6-14 AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 6-14 AWG
FERRITE 225OHM SOLID 10.16MM
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
CONN TERM BLK FEED THRU 6-14 AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
MICRO-FIT FEMALE CRIMP TERMINAL
FERRITE 113OHM HINGED 7.90MM
CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
ABRASIVE ROLL ALUM OXIDE
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
FERRITE 125OHM HINGED 4.29MM
FERRITE CORE 275OHM SPLIT 6.60MM
FERRITE 250OHM SOLID 13.06MM
CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
FERRITE 290OHM SOLID 34.29MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
0443665806Fair-Rite Products Corp. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|