Nederland
| Onderdeel nummer: | FDC5661N_F085 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Fairchild (onsemi) |
| Onderdeel van de beschrijving: | FDC5661N_F085 Fairchild/ON Semiconductor |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.3203 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | 6-SSOT |
| Serie | Automotive, AEC-Q101, PowerTrench® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 47 mOhm @ 4.3A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 1.6W (Ta) |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 763pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 19nC @ 10V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 4.3A (Ta) |
| FDC5661N_F085 Details PDF [English] | FDC5661N_F085 PDF - EN.pdf |




FDC5661N_F085
Y-IC is een hoogwaardige distributeur van het merk Fairchild/ON Semiconductor. Wij bieden klanten de beste producten en diensten.
De FDC5661N_F085 is een N-kanalen MOSFET-transistor uit de PowerTrench-serie van Fairchild/ON Semiconductor. Ontworpen voor automobieltoepassingen en andere veeleisende high-performance toepassingen.
60V Drain-Source Spanning (Vdss)
4,3A continue Drain-stroom (Id) bij 25°C
Maximaal 47 mOhm Rds(on) (Aansluitweerstand)
Automotive-Grade AEC-Q101 gekwalificeerd
PowerTrench-technologie
Lage Rds(on) voor betere efficiëntie
Geschikt voor hoogvermogenen hoge-temperatuurtoepassingen
Robuust automotive-grade ontwerp
Bewezen PowerTrench betrouwbaarheid
6-SSOT behuizing
Tape & Reel (TR) verpakkingsmethode
Op oppervlakte montage
SOT-23-6 dunne, TSOT-23-6 behuizing
De FDC5661N_F085 is een actief product. Er zijn geen directe gelijkwaardige of alternatieve modellen beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons verkoopteam via onze website.
Automotive elektronica
Industriële voedingsvoedingen
Motorbesturingen
Energiemanagementcircuits
De meest gezaghebbende datasheet voor de FDC5661N_F085 is beschikbaar op onze website. Wij adviseren klanten om deze te downloaden van de actuele productpagina.
Klanten wordt aanbevolen om offertes aan te vragen via onze website. Vraag een offerte aan, leer meer of profiteer van onze Tijdelijke Aanbieding om de beste deal voor dit product te krijgen.
MOSFET N-CH 60V 4.3A SUPERSOT6
MOSFET N/P-CH 20V 6SSOT
FDC602C FAIRCHILD
FET 60V 50.0 MOHM SSOT6
FDC5614P_NL FAIRCHILD
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6-SSOP
FDC5614P-NL F
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
MI SOT23-6
MOSFET P-CH 60V 3A 6SSOT
MOSFET N-CH 60V SUPERSOT6
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6SSOT
FDC5661N-NL FAIRCHI
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6SSOT
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6-SSOP
MOSFET N/P-CH 20V 6-SSOP
MOSFET P-CH 60V 3A SUPERSOT6
ON SOT-163
MOSFET N/P-CH 20V 6-SSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
FDC5661N_F085FAIRCHILD |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|