Nederland
| Onderdeel nummer: | FDC6321C |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Fairchild (onsemi) |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET N/P-CH 25V SSOT-6 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.1253 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 250µA |
| Leverancier Device Pakket | SuperSOT™-6 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 450 mOhm @ 500mA, 4.5V |
| Vermogen - Max | 700mW |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 50pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 2.3nC @ 5V |
| FET Type | N and P-Channel |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 25V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 680mA, 460mA |
| FDC6321C Details PDF [English] | FDC6321C PDF - EN.pdf |




FDC6321C
Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van het merk onsemi en wij bieden onze klanten de beste producten en diensten.
De FDC6321C is een coppeling van een N- en P-kanaal verbeterde werking power MOSFET in één behuizing. Ontworpen voor gebruik in laagvermogen schakel- en versterkertoepassingen.
Nen P-kanaal MOSFET-koppeling
Logica-niveau poort
Laag on-resistance
Lage poortlading
Breed bedrijfstemperatuurbereik
Compact formaat geschikt voor ruimtebeperkte ontwerpen
Efficiënte stroomschakeling en versterking
Betrouwbare en robuuste prestaties
Tape & Reel (TR) verpakking
SOT-23-6 dunne behuizing, TSOT-23-6
SuperSOT™-6 behuizing
De FDC6321C is een actief product. Er zijn gelijkwaardige of alternatieve modellen beschikbaar, waaronder de FDC6322C en FDC6323C. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons verkoopteam via onze website.
Laagvermogen schakelen versterkercircuits
Voedingsbeheersystemen
Draagbare elektronica
Industriële regelingen
De meest betrouwbare datasheet voor de FDC6321C is beschikbaar op onze website. We adviseren klanten om de datasheet te downloaden voor gedetailleerde productspecificaties en prestatie-informatie.
Klanten wordt geadviseerd om offertes aan te vragen via onze website. Vraag vandaag nog een offerte aan of leer meer over de FDC6321C!
SMALL SIGNAL P-CHANNEL MOSFET
FDC6320C-NL FAIRCHI
FAIRCHILD SOT23-6
FAIRCHILD SOT-163
MOSFET N/P-CH 25V SSOT6
FDC6318P-NL FAIRCHILD
FDC631N-NL FAIRCHILD
FAIRCHILD SOT23-6
FDC6321C-NL FAIRCHILD
SMALL SIGNAL FIELD-EFFECT TRANSI
IC PWR SWITCH P-CH 1:1 SUPERSOT6
MOSFET N/P-CH 25V SSOT-6
FAIRCHI sot163
FAIRCHILD SOT23-6
FSC SOT23-6
MOSFET N/P-CH 25V SSOT-6
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
FDC6321CFairchild |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|