Nederland
| Onderdeel nummer: | 74HCT240PW-Q100118 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | NXP USA Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1609+ | $0.178 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 20-TSSOP |
| Serie | Automotive, AEC-Q100, 74HCT |
| Verpakking / doos | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakket | Bulk |
| Output Type | 3-State |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal elementen | 2 |
| Aantal bits per element | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Buffer, Inverting |
| Input Type | - |
| Current - Output Hoog, Laag | 6mA, 6mA |
| Base Productnummer | 74HCT240 |




74HCT240PW NXP
74HCT241D SOP7.2 NXP/PHI
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
PHILIPS DIP
IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
74HCT240N PHILIPS
IC BUFFER INVERT 5.5V
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
MOTOROLAR SOP20
74HCT241 ST
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
FSC SOP20
NS SOP
NXP SOIC20
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
TOS DIP
IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
74HCT240PW-Q100118NXP USA Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|