Nederland
| Onderdeel nummer: | 5TAW_4815D1.5 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | GAPTEC Electronic |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC-DC TELECOM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $38.1881 |
| 195+ | $15.2376 |
| 495+ | $14.728 |
| 1005+ | $14.4766 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Isolatie | 1.5 kV |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Input (Max) | 72V |
| Type | Isolated Module |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Standaardnummer | - |
| Size / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm) |
| Serie | 5TAW_1.5 (5W) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vermogen (Watt) | 5.7 W |
| Verpakking / doos | 24-SMD Module, 18 Leads |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 71°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Kenmerken | - |
| doeltreffendheid | 85% |
| Current - Output (Max) | 190mA, 190mA |
| Beheersfuncties | - |
| Goedkeuringsbureau | - |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
IC CHIP
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC DC CONVERTER 12V 3W
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
DC-DC TELECOM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
5TAW_4815D1.5GAPTEC Electronic |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|