Nederland

| Onderdeel nummer: | 11_716-50-9-3/003_-E |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Huber+Suhner |
| Onderdeel van de beschrijving: | 11_716-50-9-3/003_-E |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $80.8261 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 2500 V |
| Schild Beëindiging | Clamp |
| Serie | - |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -65°C ~ 165°C |
| Aantal poorten | 1 |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| montage Feature | - |
| mating Cycles | - |
| Insertion Loss | - |
| Ingress Protection | - |
| inclusief | - |
| Impedantie | 50Ohm |
| behuizing Kleur | Silver |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Frequentie - Max | 7.5 GHz |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Threaded |
| diëlektrische materiaal | Perfluoroalkoxy (PFA), Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Contact Termination | Solder |
| connector Type | Plug, Male Pin |
| connector Style | 7/16 DIN |
| Center Contact Plating | Silver |
| Centrum Contactmateriaal | Brass |
| Kabelgroep | RG-217 |
| Materiaal behuizing | Brass |
| Body Finish | Silver |
| Base Productnummer | 11_716-50 |




11_716-50-5-6/003_-Y
11_716-50-7-31/033_-Y
11_BNC-50-1-5/133_NH
11_BNC-50-1-1/133_NE
11_716-50-7-4/003_-E
11_716-50-4-5/033_-Y
11_716-50-23-44/033_-E
11_BNC-50-2-13/133_NE
11_BNC-50-2-14/133_NH
11_BNC-50-2-14/133_NE
11_716-50-7-14/003_-E
11_716-50-9-9/033_-E
11_BNC-50-2-1/133_NE
11_BNC-50-2-16/133_NE
11_BNC-50-1-5/133_NE
11_716-50-7-1/003_-E
11_716-50-7-2/003_-E
11_BNC-50-2-13/133_NH
11_716-50-7-3/003_-E
11_716-50-7-18/003_-E
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
11_716-50-9-3/003_-EHuber+Suhner, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|