Nederland
| Onderdeel nummer: | IR11662SPBF |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 11.4V ~ 18V |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| Serie | Advanced Smart Rectifier™ |
| Rise / Fall Time (Typ) | 21ns, 10ns |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Logische Spanning - VIL, VIH | 2V, 2.15V |
| Input Type | Non-Inverting |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Gedreven configuratie | Low-Side |
| Current - Peak Output (Bron, Zink) | 1A, 4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max) | Single |
| Base Productnummer | IR11662 |
| IR11662SPBF Details PDF [English] | IR11662SPBF PDF - EN.pdf |




IR11662SPBF
Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van producten van Infineon Technologies. Wij bieden klanten de beste producten en diensten.
De IR11662SPBF is een uitfasering geavanceerde slimme rectifyør-gate driver van Infineon Technologies. Het beschikt over een enkele N-kanaal MOSFET driver in een 8-SOIC behuizing.
Enkele N-kanaal MOSFET driver
Voedingsspanning van 11,4V tot 18V
1A piekbronstroom, 4A piekzinktroom
Typische open neergaande tijd: respectievelijk 21ns en 10ns
Bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot 125°C
Geavanceerde slimme rectifyør-technologie voor hogere efficiëntie
Compacte 8-SOIC behuizing voor toepassingen met beperkte ruimte
Robuuste prestaties over een breed temperatuurbereik
De IR11662SPBF is verpakt in een 8-SOIC (0,154", 3,90 mm breedte) oppervlakte-montage behuizing.
De IR11662SPBF is uit de handel bij Digi-Key. Equivalenten of alternatieve modellen kunnen beschikbaar zijn; neem voor meer informatie contact op met ons verkoopteam via onze website.
Halfgeleiders voor schakelvoeding
Correctie van de krachtfactor
Aandrijvingen van elektromotoren
Industriële en autotechniek
De meest gezaghebbende datasheet voor de IR11662SPBF is beschikbaar op onze website. Wij raden klanten aan deze te downloaden voor volledige productinformatie.
Klanten wordt aanbevolen offertes aan te vragen voor de IR11662SPBF via onze website. Vraag nu een offerte aan of ontdek meer over deze tijdelijke aanbieding.
IR SOP-8
IR1155STRPBF. IR
IR SOP-8
IR1167 IR
SYNCRONOUS RECTIFIER CONTROL IC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC PFC CTLR CCM ADJUSTABLE 8SOIC
IR11662STRBBF IR
IR1166STRPBF. IR
TI SOP16
IC PFC CTLR CCM ADJUSTABLE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR FET EXTERNAL 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC PFC CTRLR CCM 22.2KHZ 8SOIC
IR1155S IR
IC PFC CTRLR CCM 22.2KHZ 8SOIC
IR SOP-8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IR11662SPBFInfineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|