Nederland
| Onderdeel nummer: | IR1169SPBF |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 11V ~ 19V |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| Serie | Advanced Smart Rectifier™ |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 10ns |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Logische Spanning - VIL, VIH | 2V, 2.25V |
| Input Type | Inverting |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Gedreven configuratie | Low-Side |
| Current - Peak Output (Bron, Zink) | 1A, 4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max) | Single |
| Base Productnummer | IR1169 |
| IR1169SPBF Details PDF [English] | IR1169SPBF PDF - EN.pdf |




IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IR1176STRPBF. IR
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20DIP
IR116A IR
IR1168S IR
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20DIP
INFINEON SOP-8
DUAL SYNCHRONOUS RECTIFICATION C
IR SOP-20
INFINEON SOP-8
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
IR SOP8
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
IR SOP8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
IR1169SPBFInfineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|