Nederland
| Onderdeel nummer: | IR1176S |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 4V ~ 5.25V |
| Leverancier Device Pakket | 20-SSOP |
| Serie | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 20ns |
| Verpakking / doos | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Logische Spanning - VIL, VIH | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Gedreven configuratie | Low-Side |
| Current - Peak Output (Bron, Zink) | 4A, 4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max) | Single |
| Base Productnummer | IR1176 |
| IR1176S Details PDF [English] | IR1176S PDF - EN.pdf |




IR1176S
Y-IC is een betrouwbare distributeur van Infineon Technologies, een vooraanstaande fabrikant van oplossingen voor vermogenselektronica en halfgeleiders. Wij bieden klanten de beste producten en service.
De IR1176S is een snelle, laag-side MOSFET poortdriver die werkt op een voedingsspanning van 4V tot 5,25V. Het beschikt over een niet-inverterende ingang, een piekbelastingsstroom van 4A voor bron- en sinkcapaciteit, en een typische op-/afbouwtijd van 20ns.
Discreet kanaal MOSFET poortdriver
Voedingsspanningsbereik van 4V tot 5,25V
Piekstroom van 4A voor bronen sinkaansluiting
Typische op-/afbouwtijd van 20ns
Niet-inverterende ingang
Surface mount 20-SSOP behuizing
Snelle schakeling voor efficiënte vermogenselektronica
Robuuste en betrouwbare prestaties
Compacte surface mount behuizing
De IR1176S wordt geleverd in een 20-SSOP (0,209", 5,30 mm breedte) surface mount behuizing.
De IR1176S is een verouderd product. Equivalenten of alternatieve modellen kunnen beschikbaar zijn. Neem contact op met ons verkoopteam via onze website voor meer informatie.
Voedingen
Motorbesturingen
Inverters
Convertermodules
Het meest gezaghebbende datasheet voor de IR1176S is beschikbaar op onze website. Klanten worden aangeraden deze te downloaden voor volledige technische details.
Vraag nu offertes aan voor de IR1176S via onze website. Ontvang een prijsopgave en profiteer van ons limited-time aanbod.
16MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
19MM, 100% VOLUME CO2 INFRARED G
IR1176STRPBF. IR
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
0-5% VOL. CO2 INFRARED GAS SENSO
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
IR SOP-20
0-5% VOL. CO2 INFRARED GAS SENSO
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
19MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
IR116A IR
19MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
IR SOP-20
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2024/12/30
2025/02/11
2025/02/20
2025/02/23
IR1176SInfineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|