Nederland
| Onderdeel nummer: | L101247A-120L |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | ITG Electronics, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | FIXED IND 120NH 78A 0.125MOHM SM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $2.8474 |
| 300+ | $1.1364 |
| 600+ | $1.0979 |
| 900+ | $1.0794 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | - |
| Tolerantie | ±15% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.394" L x 0.252" W (10.00mm x 6.40mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | L101247A |
| ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 500 kHz |
| Inductie | 120 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.125mOhm |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 78 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 107A |




MINIATURE SLIDE SWITCH
SWITCH SLIDE SPST 4A 125V
FIXED IND 100NH 78A 0.125MOHM SM
VARIABLE TRANSFORMER 140V 10A
FIXED IND 135NH 78A 0.125MOHM SM
10.0uH, 20%, 1.06mOhm, 14.0Amp M
VARIABLE TRANSFORMER 140V 10A
FIXED IND 220NH 78A 0.125MOHM SM
SWITCH SLIDE SPST 0.4VA 20V
FIXED IND 150NH 78A 0.125MOHM SM
FIXED IND 330NH 78A 0.125MOHM SM
FIXED IND 70NH 78A 0.125MOHM SMD
1.0uH, 20%, 1.06mOhm, 170.0Amp M
SWITCH SLIDE SPST 4A 125V
ITG SMD
2.5uH, 20%, 1.06mOhm, 78.0Amp Ma
FIXED IND 250NH 78A 0.125MOHM SM
FIXED IND 80NH 78A 0.125MOHM SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
L101247A-120LITG Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|