Nederland
| Onderdeel nummer: | C1206C339C2GAC7800 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KEMET |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 3.3PF 200V NP0 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.197 |
| 200+ | $0.0763 |
| 500+ | $0.0736 |
| 1000+ | $0.0723 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 200V |
| Tolerantie | ±0.25pF |
| Dikte (Max) | 0.035' (0.88mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | SMD Comm C0G |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 3.3 pF |
| Base Productnummer | C1206C |
| toepassingen | General Purpose |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
C1206C339C2GAC7800KEMET |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|