Nederland
| Onderdeel nummer: | RN732ATTD32R0F25 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 32 OHM 1% 1/10W 0805 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.0563 |
| 200+ | $0.0218 |
| 500+ | $0.0211 |
| 1000+ | $0.0206 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 0805 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | RN73 |
| panel Mode | 32 Ohms |
| Vermogen (Watt) | 0.1W, 1/10W |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Samenstelling | Thin Film |
| Base Productnummer | RN732A |




RES 32 OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 32 OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 328K OHM 1% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 328K OHM 1% 1/10W 0805
RES 32 OHM 1% 1/10W 0805
RES 32 OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 32 OHM 1% 1/10W 0805
RES 32 OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 1% 1/10W 0805
RES 32 OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 32 OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 1% 1/10W 0805
RES 32 OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 32.4 OHM 0.1% 1/10W 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
RN732ATTD32R0F25KOA Speer Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|