Nederland
| Onderdeel nummer: | RN73H2ATTD2643D50 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 264K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.0523 |
| 10+ | $0.042 |
| 30+ | $0.0368 |
| 100+ | $0.0329 |
| 500+ | $0.0298 |
| 1000+ | $0.0283 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 0805 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | RN73H |
| panel Mode | 264 kOhms |
| ratings | AEC-Q200 |
| Vermogen (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Film |
| Base Productnummer | RN73H2A |




RES 264K OHM 0.25% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.25% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 267 OHM 0.05% 1/8W 0805
RES 264K OHM 1% 1/8W 0805
RES 267 OHM 0.05% 1/8W 0805
RES 26.4K OHM 1% 1/8W 0805
RES 267 OHM 0.05% 1/8W 0805
RES 264K OHM 1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 267 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.25% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 267 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 1% 1/8W 0805
RES 267 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 264K OHM 0.5% 1/8W 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
RN73H2ATTD2643D50KOA Speer Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|