Nederland
| Onderdeel nummer: | MS-262-009-445-220S |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | AirBorn, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 9POS, |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $247.6351 |
| 200+ | $232.5789 |
| 500+ | $224.8075 |
| 1000+ | $220.9668 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Shell Size, Connector Layout | 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row |
| Shell Material, Finish | Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless |
| Serie | M |
| Primair materiaal | Metal |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 9 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Ingress Protection | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| flens Feature | Mating Side, Female Screwlock (2-56) |
| Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Signal |
| Contact Material | Brass |
| Contactformulier | - |
| Contact Finish Dikte | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| connector Style | D-Type, Micro-D |
| Kleur | - |
| Backset Spacing | - |




D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 15POS
MICRO-D CONNECTOR
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS
D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 37POS,
MICRO-D CONNECTOR
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 9POS,
MICRO-D CONNECTOR
MICRO-D CONNECTOR
D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 37POS,
MICRO-D CONNECTOR
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS
D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 37POS,
CABLE SLITTER
D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 25POS,
MICRO-D CONNECTOR
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 15POS
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS
D-SUB, PLUG, .050", 2ROW, 15POS,
MICRO-D CONNECTOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
MS-262-009-445-220SAirBorn, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|