Nederland

| Onderdeel nummer: | 3QHM53T33C3-60.000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Mercury United Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC SSXO 60.0000MHZ CMOS |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | SSXO |
| Spread Spectrum Bandbreedte | ±3.00%, Center Spread |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | CMOS (Low EMI) |
| Temperatuur | -45°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 60 MHz |
| Current - Supply (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC SSXO 55.2960MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 6.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC SSXO 6.7800MHZ CMOS SMD
XTAL OSC SSXO 65.3600MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 65.6670MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 59.9420MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 64.0000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 66.0000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 65.7670MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 62.5000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 59.9040MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 65.5000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 59.7000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 65.0000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 58.98241MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 55.0000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 65.5360MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 56.0000MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 65.9934MHZ CMOS
XTAL OSC SSXO 58.9824MHZ CMOS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
3QHM53T33C3-60.000Mercury United Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|