Nederland
| Onderdeel nummer: | QVMQF326T25-2.0A-12.688375 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Mercury United Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | XO VCTCXO 12.688375MHZ CMOS |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $32.5138 |
| 201+ | $12.9742 |
| 501+ | $12.5399 |
| 999+ | $12.3264 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | QuikXO |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±2ppm |
| Frequentie | 12.688375 MHz |
| Current - Supply (Max) | 17mA (Typ) |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA (Typ) |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | ±8ppm |




XTAL OSC VCTCXO 12.2450MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.8000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.3520MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 128.0000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.6000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.5040MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.0000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 121.5000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.5000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 122.8800MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.2888MHZ CMOS
XO VCTCXO 12.582912MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.5800MHZ CMOS
XO VCTCXO 12.688575MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 126.7000MHZ CMOS
XO VCTCXO 12.688656MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.5520MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 12.80028MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 120.0000MHZ CMOS
XTAL OSC VCTCXO 125.0000MHZ CMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
QVMQF326T25-2.0A-12.688375Mercury United Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|