Nederland
| Onderdeel nummer: | DSC1124CL2-024.0000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.25V ~ 3.6V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | DSC1124 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-VDFN |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCSL |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 24 MHz |
| Current - Supply (Max) | 42mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 22mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




MEMS OSC 100MHZ HCSL 20PPM 3.2X2
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL SMD
MEMS OSCILLATOR LOW JITTER
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD
MEMS OSC 27MHZ HCSL 10PPM 3.2X2.
MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 156.2422MHZ HCSL SMD
MEMS OSCILLATOR LOW JITTER
MEMS OSC 27MHZ HCSL 10PPM 3.2X2.
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 156.2422MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 156.2578MHZ HCSL SMD
MEMS OSC 100MHZ HCSL 20PPM 3.2X2
MEMS OSC XO 133.3300MHZ HCSL SMD
MEMS OSC XO 156.2578MHZ HCSL SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
DSC1124CL2-024.0000TMicrochip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|