Nederland

| Onderdeel nummer: | JANHCA1N4624 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | VOLTAGE REGULATOR |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $13.6662 |
| 200+ | $5.2886 |
| 500+ | $5.1033 |
| 1000+ | $5.0108 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 4.7 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-7 (DO-204AA) |
| Serie | Military, MIL-PRF-19500/435 |
| Vermogen - Max | 500 mW |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-204AA, DO-7, Axial |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C |
| montage Type | Through Hole |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 1550 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 µA @ 3 V |




VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
JANHCA1N4624Microchip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|