Nederland

| Onderdeel nummer: | 310-44-152-41-001000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Mill-Max |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN RCPT 52POS 0.1 TIN PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 50+ | $13.4551 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 100V, 150VDC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | 310 |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 52 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Isolatiehoogte | 0.110" (2.79mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Circular |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Lengte - Post | 0.125" (3.18mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Tin |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | 310-44 |
| toepassingen | - |




CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 54POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 51POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 56POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 54POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 53POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 53POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 57POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 55POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 52POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 56POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 51POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 55POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
310-44-152-41-001000Mill-Max Manufacturing Corp. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|