Nederland

| Onderdeel nummer: | 310-93-102-41-105000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Mill-Max |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD SMD |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $12.7082 |
| 200+ | $5.0708 |
| 500+ | $4.9014 |
| 1000+ | $4.8174 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 100V, 150VDC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | 310 |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Isolatiehoogte | 0.220" (5.60mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Circular |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin-Lead |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | 310-93 |
| toepassingen | - |




CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 63POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 63POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 63POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 64POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
310-93-102-41-105000Mill-Max Manufacturing Corp. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|