Nederland

| Onderdeel nummer: | 411-43-228-41-003000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Mill-Max |
| Onderdeel van de beschrijving: | STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 50+ | $14.7071 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 100V, 150VDC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | 411 |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 28 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| Isolatiehoogte | 0.110" (2.79mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Circular |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Lengte - Post | 0.217" (5.51mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | 411-43 |
| toepassingen | - |




STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
STANDRD SOLDER TAIL SIP SOCKET
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
411-43-228-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|