Nederland
| Onderdeel nummer: | EEC2E474HQA401 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Nichicon |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP FILM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | - |
| Nominale spanning - AC | 250V |
| Tolerantie | -5%, +10% |
| Beëindiging | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Size / Dimension | 1.457" L x 0.453" W (37.00mm x 11.50mm) |
| Serie | EEC |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Rectangular Box |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C |
| montage Type | Chassis Mount |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | Polypropylene (PP), Metallized |
| Capaciteit | 0.47 µF |
| toepassingen | General Purpose |




CAP FILM
CAP FILM
CAP FILM 4UF -5% +10% 250VAC RAD
CAP FILM
CAP FILM
CAP FILM
CAP FILM
CAP FILM
CAP FILM 5UF 250VAC QC TERM
CAP FILM 6UF -5% +10% 250VAC RAD
CAP FILM 4UF 250VAC QC TERM
CAP FILM 6UF 250VAC QC TERM
CAP FILM 50UF 250VAC QC TERM
CAP FILM 40UF 250VAC QC TERM
CAP FILM
CAP FILM
CAP FILM 5UF -5% +10% 250VAC RAD
CAP FILM 7UF 250VAC QC TERM
CAP FILM
CAP FILM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
EEC2E474HQA401Nichicon |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|