Nederland
| Onderdeel nummer: | OD9225-12MS10A |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Orion Fans |
| Onderdeel van de beschrijving: | FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 520+ | $8.9219 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Breedte | 25.00mm |
| Gewicht | - |
| voltage Range | - |
| Spanning - Nominale | 12VDC |
| Beëindiging | 4 Wire Leads |
| Statische druk | - |
| Size / Dimension | Square - 92.5mm L x 92.5mm H |
| Serie | OD9225 |
| RPM | - |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | - |
| Lawaai | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiaal - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| fan Type | Tubeaxial |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| bearing Type | Sleeve |
| Base Productnummer | OD9225 |
| Goedkeuringsbureau | cURus, TUV |
| Luchtstroom | - |




FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
OD9225-12MS10AOrion Fans |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|