Nederland

| Onderdeel nummer: | M30082040108X0PWAR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Renesas Electronics Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC RAM 8MBIT SPI 108MHZ 8DFN |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $22.2063 |
| 200+ | $8.5941 |
| 500+ | $8.2928 |
| 1000+ | $8.143 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | - |
| Voltage - Levering | 2.7V ~ 3.6V |
| Technologie | MRAM (Magnetoresistive RAM) |
| Leverancier Device Pakket | 8-DFN (5x6) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-VDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| geheugen | Non-Volatile |
| Geheugen grootte | 8Mbit |
| Geheugenorganisatie | 2M x 4 |
| Geheugeninterface | SPI |
| Geheugenformaat | RAM |
| Klokfrequentie | 108 MHz |
| Base Productnummer | M30082040108 |




IC RAM 8MBIT 54MHZ 8DFN
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
IC RAM 8MBIT 108MHZ 8DFN
IC RAM 8MBIT 108MHZ 8SOIC
IC RAM 8MBIT SPI 108MHZ 8SOIC
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
IC RAM 8MBIT PARALLEL 48FBGA
IC RAM 8MBIT 108MHZ 8DFN
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
IC RAM 8MBIT 108MHZ 8SOIC
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
M3008316 8MB PARALLEL ASYNCHRONO
IC RAM 8MBIT 108MHZ 8SOIC
IC RAM 8MBIT SPI 54MHZ 8SOIC
IC RAM 8MBIT 54MHZ 8SOIC
IC RAM 8MBIT 108MHZ 8DFN
IC RAM 8MBIT 54MHZ 8DFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/02/13
2025/02/28
2025/02/11
2025/07/22
M30082040108X0PWARRenesas Electronics America Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|