Nederland
| Onderdeel nummer: | R5F10RGAAFB#10 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Renesas Electronics Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.4806 |
| 200+ | $0.5917 |
| 500+ | $0.5712 |
| 1000+ | $0.5624 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 1.6V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 48-LFQFP (7x7) |
| Snelheid | 24MHz |
| Serie | RL78/L12 |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Programmageheugentype | FLASH |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| randapparatuur | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Verpakking / doos | 48-LQFP |
| Pakket | Tray |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O | 26 |
| montage Type | Surface Mount |
| EEPROM Size | 2K x 8 |
| gegevens Converters | A/D 9x8/10b |
| Core Size | 16-Bit |
| Core Processor | RL78 |
| connectiviteit | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Base Productnummer | R5F10 |




IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT FLASH LQFP
16BIT MCU RL78/L12 8K 48LFQFP -4
16BIT MCU RL78/L12 16K 48LFQFP -
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP
RENESAS/ New
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LFQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
R5F10RGAAFB#10Renesas Electronics America Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|