Nederland

| Onderdeel nummer: | XLH738011.184000X |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Renesas Electronics Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 11.1840MHZ HCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.6854 |
| 200+ | $0.6527 |
| 500+ | $0.6295 |
| 1000+ | $0.6179 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | XL |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±20ppm |
| Frequentie | 11.184 MHz |
| Current - Supply (Max) | 32mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | XLH738 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 13.5000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.9600MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 4.6040MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 4.0960MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 11.9070MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 5.3250MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 6.4800MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 7.9954MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 8.1920MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.8832MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 11.2896MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 8.5920MHZ LVCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.8000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 6.1400MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.9200MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.3520MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
XLH738011.184000XRenesas Electronics America Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|