Nederland

| Onderdeel nummer: | ESQ-136-14-S-D-LL |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN SOCKET 72POS 0.1 GOLD PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 550VAC |
| Beëindiging | Kinked Pin, Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | ESQ |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 72 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.435" (11.05mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5.7A per Contact |
| contact type | Forked |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.480" (12.19mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Elevated Socket |
| Base Productnummer | ESQ-136 |
| toepassingen | - |




CONN SOCKET 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 108POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 72POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 36POS 0.1 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
ESQ-136-14-S-D-LLSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|