Nederland

| Onderdeel nummer: | EW-10-14-S-S-1000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | .025" BOARD SPACERS |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.9717 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Standaard pakketje | 1 |
| Serie | Flex Stack, EW |
| Afstand tussen rijen | - |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Bulk |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities | 10 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant Standaard Levertijd | 3 Weeks |
| Lengte - Staart | 0.330" (8.382mm) |
| Lengte - Stack Hoogte | 1.000" (25.400mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.100" (2.540mm) |
| Lengte - algehele pin | 1.430" (36.322mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |




CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
.025" BOARD SPACERS
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
EW-10-14-S-S-1000Samtec, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|