Nederland
| Onderdeel nummer: | FTSH-128-02-L-DV |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 16+ | $8.8837 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | FTSH |
| Rijafstand - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Tube |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 56 |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.099" (2.51mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3.4A per Contact |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Lengte - Paring | 0.075" (1.90mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header, Cuttable |
| Base Productnummer | FTSH-128 |
| toepassingen | - |




CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 56POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
CONN HEADER SMD R/A 56POS 1.27MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
FTSH-128-02-L-DVSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|