Nederland
| Onderdeel nummer: | HTSW-109-21-T-D-LL |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Kinked Pin, Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | HTSW |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | 1.430" (36.32mm) |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 18 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Natural |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | Varies by Wire Gauge |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.110" (2.79mm) |
| Contact Lengte - Paring | 1.220" (30.99mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Tin |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | HTSW-109 |
| toepassingen | - |




CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 27POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
HTSW-109-21-T-D-LLSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|