Nederland

| Onderdeel nummer: | HW-10-20-G-D-735-SM-A |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $12.5985 |
| 200+ | $5.0271 |
| 500+ | $4.8597 |
| 1000+ | $4.7767 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | Flex Stack, HW |
| Afstand tussen rijen | 0.100" (2.54mm) |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tube |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 20 |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Staart | - |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.735" (18.669mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.330" (8.382mm) |
| Lengte - algehele pin | 1.065" (27.051mm) |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | HW-10-20 |




CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
HW-10-20-G-D-735-SM-ASamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|