Nederland
| Onderdeel nummer: | IPT1-115-01-L-D-VS |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $7.2288 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 775VAC, 1095VDC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | Mini Mate® IPT1 |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tube |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 30 |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.250" (6.35mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 2.3A per Contact |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Lengte - Paring | 0.155" (3.94mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | IPT1-115 |
| toepassingen | - |




IPT1-115-01-L-D-VS
Samtec Inc. - Y-IC is een kwaliteitsverdeler van het merk Samtec en biedt klanten de beste producten en diensten.
De IPT1-115-01-L-D-VS is een 30-positie, 2-rijige, afgeschermde, oppervlakte-montage, soldeerverbinding, push-pull header connector uit de Samtec Mini Mate® IPT1 serie.
30 posities, 2 rijen
Afgeschermd ontwerp met 4 wanden
Oppervlakte-montage, soldeerverbinding
Push-pull vergrendelingsmechanisme
Goudgeplateerde contactaansluiting, tin-geplateerde pin
Van fosforbrons gemaakte contacten
Insulation gemaakt van Liquid Crystal Polymer (LCP)
Hoogwaardige netwerkverbinding tussen printplaten
Afgeschermd ontwerp voor extra bescherming
Push-pull vergrendelmechanisme voor eenvoudige aansluiting en lossing
Duurzame materialen voor langdurige prestaties
Breed bedrijfstemperatuurbereik van -55°C tot 125°C
Trommelverpakking
Insulation van LCP materiaal
Asafstand van 2,54 mm (0,100") en isolatiehoogte van 6,35 mm (0,250")
Vierkante, goudgeplateerde contactaansluitingen, tin-geplateerde pinnen
Aansluitcapaciteit van 2,3A per contact, spanning tot 775VAC/1095VDC
Vlamwerend volgens UL94 V-0-norm
De IPT1-115-01-L-D-VS is een actief product. Er zijn verschillende equivalente of alternatieve modellen beschikbaar uit de Samtec Mini Mate® IPT1 serie. Klanten worden geadviseerd contact op te nemen met ons verkoopteam via de website voor meer informatie.
Verbindingen tussen printplaten
Telecommunicatietoebehoren
Industriële automatiseringssystemen
Medische apparatuur
Consumentenelektronica
Het meest volledige datasheet voor de IPT1-115-01-L-D-VS is beschikbaar op onze website. Klanten worden aangeraden deze te downloaden voor volledige technische specificaties.
Klanten wordt aanbevolen om offertes voor de IPT1-115-01-L-D-VS aan te vragen via onze website. Vraag nu een offerte aan en profiteer van onze beperkte aanbieding!
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IPT1-115-01-L-D-VSSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|