Nederland

| Onderdeel nummer: | MTSW-106-21-T-S-1000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, MTSW |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | 1.430" (36.32mm) |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 6 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polyester, Glass Filled |
| Isolatiehoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.330" (8.38mm) |
| Contact Lengte - Paring | 1.000" (25.40mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Tin |
| connector Type | Header, Cuttable |
| Base Productnummer | MTSW-106 |
| toepassingen | - |




CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
MTSW-106-21-T-S-1000Samtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|