Nederland

| Onderdeel nummer: | MTSW-150-22-L-T-400 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN HEADER VERT 150POS 2.54MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $15.6495 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, MTSW |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | 0.630" (16.00mm) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 3 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 150 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polyester, Glass Filled |
| Isolatiehoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3A |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.130" (3.30mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.400" (10.16mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header, Cuttable |
| Base Productnummer | MTSW-150 |
| toepassingen | - |




CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 150POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 150POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 100POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 100POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 100POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 150POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
MTSW-150-22-L-T-400Samtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|