Nederland
| Onderdeel nummer: | SFC-105-T1-L-D-A |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $3.1796 |
| 224+ | $1.2689 |
| 504+ | $1.2273 |
| 1008+ | $1.2066 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 350VAC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Serie | Tiger Eye™ SFC |
| Rijafstand - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Paring | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 10 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.180" (4.57mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | Board Guide |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3.1A per Contact |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | SFC-105 |
| toepassingen | - |




CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
SFC-105-T1-L-D-ASamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|