Nederland

| Onderdeel nummer: | CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0CMVAR-W1008-S |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Schurter |
| Onderdeel van de beschrijving: | SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 60 V |
| Nominale spanning - AC | 42 V |
| Type | Capacitive, Illuminated |
| Klemtype | Wire Leads |
| schakelfunctie | Off-Mom |
| Serie | CPS |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 22.10mm Dia |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 60°C |
| montage Type | Panel Mount, Front |
| mechanische Life | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Verlichting Voltage (nominaal) | 5 ~ 28 VDC |
| Verlichting, Kleur | LED, Cyan/Magenta |
| Kenmerken | Finger Guide |
| elektrische Life | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 100mA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap | Silver |
| Circuit | SPST-NO |
| Base Productnummer | CPS22-NO |
| actuator Type | Round, Button, Flush |
| actuator Marking | H |




SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
CPS22-NO00A10-SNCSNCWF-RI0CMVAR-W1008-SSCHURTER Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|