Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT1602AC-71-18E-27.000000E |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC XO 1.8V 27MHZ OE |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5995 |
| 250+ | $0.2316 |
| 500+ | $0.2244 |
| 1000+ | $0.2199 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Standaard pakketje | 1,000 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | * |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| gedetailleerde beschrijving | Oscillator 4-SMD, No Lead |




OSC XO 3.3V 27MHZ ST
OSC XO 1.8V 24MHZ OE
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
OSC XO 1.8V 27MHZ OE
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS
OSC XO 1.8V 38.4MHZ
OSC MEMS 38.4000MHZ LVCMOS SMD
OSC XO 1.8V 26MHZ ST
OSC XO 1.8V 25MHZ OE
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
OSC XO 1.8V 30MHZ OE
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS
OSC XO 3.3V 27MHZ ST
OSC XO 1.8V 26MHZ ST
OSC XO 1.8V 30MHZ OE
OSC XO 1.8V 25MHZ OE
OSC XO 1.8V 24MHZ OE
OSC XO 1.8V 38.4MHZ
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
SIT1602AC-71-18E-27.000000ESiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|