Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT1602BC-72-18S-12.000000E |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LVCMOS |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.9755 |
| 200+ | $0.3894 |
| 396+ | $0.3776 |
| 1188+ | $0.3702 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.8V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SiT1602B |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Bulk |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Functie | Standby (Power Down) |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 12 MHz |
| Current - Supply (Max) | 4.1mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 8
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 8
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 8
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/13
2025/02/28
2025/02/11
2025/07/22
SIT1602BC-72-18S-12.000000ESiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|