Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT1602BC-72-25E-4.09600E |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.6059 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SiT1602B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 4.096MHz |
| Current - Supply (Max) | 4.2mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |




-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 3
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.5V, 4
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
SIT1602BC-72-25E-4.09600ESiTIME |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|