Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT1602BC-72-33E-40.000000E |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5947 |
| 200+ | $0.2298 |
| 500+ | $0.2225 |
| 1000+ | $0.2182 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 1,000 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SiT1602B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 40MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
-20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.3V, 4
OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
SIT1602BC-72-33E-40.000000ESiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|