Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT3373AC-4E2-30NB500.000000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $13.1294 |
| 200+ | $5.2384 |
| 500+ | $5.0638 |
| 1000+ | $4.9771 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3V |
| Type | VCXO |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT3373, Elite Platform™ |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Pakket | Strip |
| uitgang | HCSL |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | - |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 500 MHz |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | ±20ppm |




MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
SIT3373AC-4E2-30NB500.000000SiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|