Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT3373AI-1B3-25NH307.695484 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $10.4045 |
| 200+ | $4.152 |
| 500+ | $4.0128 |
| 1000+ | $3.9441 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | VCXO |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | SiT3373, Elite Platform™ |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | LVPECL |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Functie | - |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 307.695484 MHz |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | ±145ppm |




MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/25
2025/01/17
2025/05/8
2024/01/20
SIT3373AI-1B3-25NH307.695484SiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|