Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008AC-33-33E-50.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5922 |
| 200+ | $0.2288 |
| 500+ | $0.2216 |
| 1000+ | $0.2172 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | SiT8008 |
| ratings | - |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 50MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 62.5000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 4.718592MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 62.5000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 4.718592MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 4.718592MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 75.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 75.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
SIT8008AC-33-33E-50.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|