Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008AC-83-33E-64.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.8651 |
| 200+ | $0.3351 |
| 500+ | $0.3236 |
| 1000+ | $0.3178 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008 |
| ratings | - |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 64MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 64MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 58.4950MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 55.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 58.4950MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 55.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.666666MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 64.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.666666MHZ H/LV-CM
OSC MEMS 66.666666MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 58.4950MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 55.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.0000MHZ H/LV-CMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
SIT8008AC-83-33E-64.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|