Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008AC-83-33E-66.666666T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 66.666666MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5834 |
| 200+ | $0.2254 |
| 500+ | $0.2183 |
| 1000+ | $0.214 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008 |
| ratings | - |
| Deelstatus | Not For New Designs |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 66.666666MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 66.666666MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




MEMS OSC XO 66.6667MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 7.6800MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.666666MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6667MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6667MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 65.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.6700MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.6700MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.6670MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 64.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.666666MHZ H/LV-CM
MEMS OSC XO 64.0000MHZ H/LV-CMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
SIT8008AC-83-33E-66.666666TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|