Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-33-25E-12.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3000+ | $0.5746 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 12MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 12MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.2mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




OSC MEMS 98.3040MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 98.3040MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 29.4989MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 29.4989MHZ H/LVCMOS
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 98.3040MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
SIT8008BC-33-25E-12.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|